Презентація книги Місто Стартапів

28 лютого 2017 року ми відвідали презентацію книги «Місто Стартапів: шлях до клубу європейських стартап-столиць», де було презентовано досвід Нідерландів і розвиток економіки стартапів, а також досягнення ініціатив, що підтримують розвиток стартап-екосистеми в Україні. Книгу презентував один з її авторів - координатор української мережі енергетичних інновацій Greencubator Роман Зінченко.

«Місто Стартапів» - це методологія побудови середовища (екосистеми) для розвитку стартапів та розкриття підприємницьких талантів в місті, написана на основі власного досвіду засновником StartupAmsterdam. Книжку переклала і видала громадська організація Greencubator (www.greencubator.info) - громадська організація, яка ставить собі за мету розвиток енергетичного підприємства і екосистеми для зеленої економіки та енергостартапів за підтримки Wester NIS Enterprise Fund та народного депутата Ярослава Маркевича. Книжка буде корисна представникам міської влади, стартап-спільноті, хабам, бізнес-інкубаторам, акселераторам, університетам.

«Стартап-місто – це не лише місто стартапів. Це місто інвесторів, університетів, технологічних компаній. Говорячи про Амстердам як місто стартапів, ми говоримо про усіх цих гравців. Тому, розробляючи програму розвитку стартап-міста, ми мусимо говорити про створення екосистеми», – сказав один з авторів книги Рубен Ньювенхайс під час свого виступу на Міжнародному конгресі мерів у Києві.

 

 

event-beauty-maxwoman.png

 

 

 

Event Beauty – это сайт для поиска школ и ивентов бьюти-индустрии, включая семинары и мастер-классы. Здесь можно найти интересующие Вас обучающие курсы, которые предлагает каждая из представленных нами школ.

^