Ювелірна виставка-продаж «ЕлітЕКСПО.Літо-2018». Два поверхи подарунків та 4 дні свята!

 

Вже традиційно напередодні сезону випускних, весіль, першого причастя та хрестин у Львівському Палаці мистецтв з 17 по 20 травня проходитиме яскрава та довгоочікувана подія - ювелірна виставка-продаж «ЕлітЕКСПО.Літо-2018».

       На Вас чекають:

  1. ювелірні новинки сезону «весна-літо 2018»;
  2. 80 ювелірних компаній зі всієї України;
  3. понад 10 000 ювелірних прикрас;дитячі та чоловічі колекції;
  4. розіграш подарунків кожних 3 години.

На ювелірному маркеті буде представлено великий вибір прикрас з платини, жовтого, рожевого, білого золота та срібла, вироби з коштовним та напівкоштовним камінням, в тому числі з діамантами,  вставки, ексклюзивні дизайнерські роботи, прикраси з перетинчастою емаллю, біжутерія, годинники, сувеніри та ювелірна упаковка.

В рамках виставки діятиме Салон прикрас та аксесуарів ручної роботи з оригінальними авторськими виробами з натурального каміння, шкіри, бісеру,  з мікровишивкою та справжніми квітами під ювелірною смолою.

Ви зможете підібрати камінці для заміни у Ваших виробах, обміняти старі прикраси на нові, проконсультуватися з майстрами-ювелірами та розробити власний дизайн прикраси.

 

Придбавши ювелірні вироби, Ви зможете також виграти ювелірні  подарунки.

Запрошуємо усіх відвідати виставку та вибрати омріяну прикрасу!

Будьте неперевершені напередодні гарячої пори!

 

Вхід на виставку безкоштовний за умови попередньої реєстрації:

Реєструйся тут!

Вартість вхідного квитка у касі під час виставки – 50 грн.

Тут все, про що ти мрієш!

 

 

event-beauty-maxwoman.png

 

 

 

Event Beauty – это сайт для поиска школ и ивентов бьюти-индустрии, включая семинары и мастер-классы. Здесь можно найти интересующие Вас обучающие курсы, которые предлагает каждая из представленных нами школ.

^