Навчальний центр краси Іванни Пиріг: школа перукарiв, майстрiв нiгтьової естетики, вiзажистiв

г. Львов, Перфецького, 11

График работы:

ПН-СБ 9:00 - 18:00


+38 (063) 824-93-75

Уровень подготовки
базовый
повышение квалификации
эксперт
профессиональная подготовка
подготовка к конкурсам
Формат обучения
индивидуальный
групповой
выездные обучения
демонстрационные семинары
онлайн по skype

О школе

"Навчальний центр краси Іванни Пиріг" та "Студія краси АнІва"

Професійна авторська школа заснована 2007році. Ми проводим навчання по найрізноманітнішим напрямкам в індустрії краси: курси манікюру, курси макіяжу, курси педікюру, нарощування нігтів та вій, перманентний макіяж, курси косметології, курси масажу, епіляція, бікіні-дизайн, татуаж, глітер тату, перукарство, нарощування волосся, афрокосички, мікроблейдинг, ламінування вій.
Індивідуальний підхід до кожного учня. Ви можете бути впевнені, що після Нас Вам не потрібно буде перевчатись. Після кожного курсу Ви отримаєте колосальний багаж знань, який допоможе Вам стати справжнім професіоналом у своїй справі. Навчання проводять дипломовані викладачі.  Видаються міжнародні дипломи, а також сприяємo працевлаштуванню. Ми забезпечуємо Вас повністю усіма необхідними матеріалами для навчання. Створюємo індивідуальний графік відвідування занять.Тільки у нас -  для тих, хто працює та навчається існують вечірні курси після 18.00год.

Салон краси "АнІва" пропонує послуги: перукарські, косметологічні, нарощування нігтів та вій, перманентний макіяж, весільний макіяж.
Обслуговують дипломовані майстри, з великим досвідом роботи. Наші майстри проходять що півроку підвищення кваліфікації,що дає змогу задовольнити потреби найвибагливіших клієнтів і йти в ногу з наймоднішими тенденціями у світі краси. Якщо у Вас абсолютно немає часу відвідати салон, у Вас маленькі діти чи загружений графік роботи - Ви можете викликати майстра на дім. Також ви можете забронювати послугу, час та дату по інтеренету. Індивідуальний підбір косметики та безкоштовні консультації! Ми з нетерпінням чекаєм на Вас!  З Вами працює справжня команда професіоналів.

 

 

event-beauty-maxwoman.png

 

 

 

Event Beauty – это сайт для поиска школ и ивентов бьюти-индустрии, включая семинары и мастер-классы. Здесь можно найти интересующие Вас обучающие курсы, которые предлагает каждая из представленных нами школ.

^