Ювелір Експо Україна

23 май 2019 г. - 26 май 2019 г.
9:00 - 18:00
г. Киев, МВЦ, пр. Боварской, 15
+38 (044) 461-93-43
+38 (044) 490-62-21
+38 (044) 490-62-19

Подробно о выставке

«Ювелір Експо Україна» – провідна міжнародна виставка ювелірних прикрас, центральна соціальна подія для всіх представників ювелірного ринку з усіх регіонів України та зарубіжжя. Саме «Ювелір Експо Україна» є законодавцем ювелірної моди України, завжди представляє неповторні прикраси для справжніх поціновувачів ювелірних виробів.

Щорічно «Ювелір Експо Україна» дивує фахівців індустрії своїми масштабами, презентацією нових колекцій, інноваційних рішень й насиченою програмою заходів. Учасники виставки знаходять тут нові ділові знайомства та отримують можливості для розвитку свого бізнесу.

 

Чому варто відвідати «Ювелір Експо Україна»?

  • тільки на «Ювелір Експо Україна» можливо ознайомитися з останніми тенденціями розвитку ювелірного мистецтва;
  • лише на «Ювелір Експо Україна» понад 200 брендів представлять найбільший в Україні вибір прикрас з дорогоцінних металів, виробів з діамантами та натуральним камінням, ексклюзивних авторських робіт з дорогоцінним камінням, які представлені відомими компаніями та приватними майстрами-ювелірами;
  • ви матимете унікальну можливість взяти участь у розіграшах ювелірних прикрас від провідних ювелірних компаній та скористатися найкращими акційними пропозиціями від відомих брендів;
  • на вас чекають цікаві заходи – в рамках проекту проводяться бізнес-форуми та конференції з актуальних питань розвитку ювелірної галузі; презентації, конкурси, майстер-класи та інші тематичні заходи; 
  • «Ювелір Експо Україна» готує безліч сюрпризів, які вас приємно здивують.

 

У програмі виставки «Ювелір Експо Україна» 2018:

  • XVI Всеукраїнський конкурс ескізів на кращий ювелірний дизайн. Конкурс ескізів – це, перш за все, презентація оригінальних, ексклюзивних і неперевершених ювелірних дизайнів. А також це прекрасна можливість заявити про себе та свій талант. Підсумки конкурсу відбудуться на виставці «Ювелір Експо Україна» 25 травня 2019 року о 12.00.

  • VIP ZONE – це особлива експозиція виставки, де представлені тільки ексклюзивні вироби класу «люкс», кожен з яких представляє оригінальний витвір мистецтва, створений в єдиному екземплярі.

 

 

event-beauty-maxwoman.png

 

 

 

Event Beauty – это сайт для поиска школ и ивентов бьюти-индустрии, включая семинары и мастер-классы. Здесь можно найти интересующие Вас обучающие курсы, которые предлагает каждая из представленных нами школ.

^